Вітаю Вас, Гість
ЗНО-2014

Консультація для заступників директорів з НВР

 Відеодопомога "Оформи комплект реєстраційних документів без проблем!"

 Реєстрація бажаючих взяти участь у зовнішньому незалежному оцінювання триватиме з 3 січня до 5 березня 2014 року!

 

Надаємо матеріали щодо проведення уроку інформатики за темою: «Проведення реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2014 році. Робота з програмою створення заяви-реєстраційної картки», а також матеріали до проведення класних годин щодо реєстрації на ЗНО 2014.

Презентація "Проведення реєстрації"

Презентація "ЗНО - 2014"

Завантажити урок

"ЗНО-2014! ВМИКАЙСЯ!"
 

Оформити заяву-реєстраційну картку Ви зможете самостійно, скориставшись спеціальною комп'ютерною програмою, яка розміщена на сайтах Українського та Донецького регіонального центрів оцінювання якості освіти, або звернувшись за інформацією щодо реєстрації та створення заяви-реєстраційної картки до Технологічного інституту Східноукраїнського національного університету ім.В.Даля:

м.Сєвєродонецьк, вул. Донецька, буд.41 (перший корпус, 2 поверх, каб.209)

Відповідальна - Есмонт Юлія Євгенівна, тел. 2 89 90

Понеділок - п'ятниця: 8.00 - 16.30
Перерва: 12.00 - 12.30
Субота: 9.00 - 13.00                                                                                   

Для того, щоб вже зараз наблизитися до здійснення Вашої мрії – НАВЧАННЯ У ВИЩОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ - Вам необхідно зробити перші кроки. Кожен крок допоможе Вам без перешкод зареєструватися для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2014 року.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ТАКІ МОМЕНТИ:

Перш за все вже зараз оберіть вищий навчальний заклад, у якому бажаєте навчатися та напрям підготовки, спеціальність. Зверніться до приймальної комісії ВНЗ, ознайомтеся з Правилами прийому та переліком конкурсних предметів, з яких потрібно мати сертифікат ЗНО

На сайті Українського центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua або на сайті Донецького регіонального центру test.dn.ua Ви зможете знайти та завантажити програму створення заяви-реєстраційної картки.

До початку реєстрації ознайомтеся з презентацією та відеоінструкцією щодо роботи з програмою створення заяви-реєстраційної картки. 

В 2014 році учасники матимуть можливість обрати не більше 4-х з 11 запропонованих предметів.

Для осіб, які потребуватимуть перекладу тестів іншою мовою передбачено переклад тестів з всесвітньої історії, історії України, математики, біології, географії, фізики та хімії кримськотатарською, молдовською, польською, російською, угорською мовами, а тесту зі світової літератури – російською мовою. 

Увага!

Абітурієнт, який виявив бажання скласти тест однією з мов національних меншин, отримає для роботи тестовий зошит, укладений відповідною мовою. Тестовий зошит, укладений українською мовою, йому видаватися не буде.

 Підготуйте заздалегідь такі документи:

1.             ксерокопію паспорта або свідоцтва про народження (для осіб, які народилися після 1 вересня 1997 року та не отримали паспорт);

2.             ксерокопію атестата (для випускників минулих років);

3.             довідку з місця навчання за зразком установленим Українським центром оцінювання якості освіти (для осіб, які отримають атестат у 2014 році) (зразок довідки);

4.             висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов (тільки для осіб, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для проходження тестування з обов’язковим записом, яких саме умов учасник потребує);

5.             копію документа про зміну прізвища, ім’я, по батькові (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних);

6.             переклад документів українською мовою, завірених нотаріально (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);

7.             документ, що підтверджує законність перебування на території України (у разі потреби).

На копіях документів Вам необхідно написати «Згідно з оригіналом» (без лапок), поставити особистий підпис, ініціали та прізвище, дату засвідчення копії.

Також необхідно підготувати дві ідентичні фотокартки для документів розміром 3х4.

 Реєстраційні документи необхідно буде надіслати з 3 січня до 5 березня 2014 року на адресу:

а/с 91, Донецьк, Донецька область, 83104.

Увага!

Документи оформлені не за вимогами будуть повернені адресату!

У Вас буде можливість перевірити на сайті Донецького РЦОЯО стан поштового відправлення (на сайті буде зазначена інформація про отримання листа, опрацювання інформації та дати друку і відправки сертифікату або листа з відмовою в реєстрації) за номером заяви-реєстраційної картки (він вказаний у контрольно-інформаційному листі до заяви-реєстраційної картки) або номером поштового відправлення (він вказаний у квитанції, яка надається на пошті), тому збережіть їх.
  Реєстрація вважається завершеною тільки після отримання від Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти:

1.             бланка Сертифікату;

2.             реєстраційної картки абітурієнта;

3.             інформаційного бюлетеня «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2014 рік»;

4.             повідомлення про створення особливих умов проходження зовнішнього оцінювання (для осіб, які надали відповідний висновок закладу охорони здоров’я).

Також для Вас на сайті Українського центру оцінювання якості освіти буде створено інформаційну сторінку, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому. Для забезпечення конфіденційності відомостей, розміщених на інформаційній сторінці, не розголошуйте код доступу до неї.

 


Пробне зовнішнє незалежне оцінювання

 

Згідно наказу Українського центру оцінювання якості освіти №85 від 26.09.2013 22 та 29 березня 2014 року відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання.


Зареєструватись на пробне ЗНО

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання – це ваша можливість:

·   психологічно адаптуватися до складання вступних екзаменів у незвичних умовах;

·   ознайомитись зі змістом та формою тестових завдань, які відповідатимуть специфікаціям зовнішнього незалежного оцінювання 2014 р.;

·   ознайомитись із бланками відповідей та вимогами щодо їх заповнення;

·   отримати консультації щодо процедури зовнішнього незалежного оцінювання;

·   навчитись ефективно розподіляти час та бути впевненими під час основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання;

·   оцінити рівень власних знань за шкалою 100-200 балів.

 

Реєстрація на пробне ЗНО тривала з 1 по 30 листопада 2013 року на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти (www.test.dn.ua).

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб. Вартість одного тестування складає 89 грн.

Пробне ЗНО проводитиметься з одинадцяти предметів. Пункти пробного тестування буде створено у містах: Алчевськ, красний Луч, Луганськ, Свердловськ, Сєвєродонецьк, Старобільск

Під час реєстрації учасник самостійно обирає предмети тестування (при необхідності й мову складання) та місто проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Графік проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання

22 березня 2014 року

29 березня 2014 року

українська мова і література

математика

одна з іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська – за вибором)

історія України

хімія

біологія

фізика

географія

всесвітня історія

світова література

російська мова

 

 

Для кожного зареєстрованого учасника пробного зовнішнього незалежного оцінювання на сайті створена інформаційна сторінка «Особистий кабінет учасника пробного зовнішнього незалежного оцінювання (ПЗНО)».

Роздрукувати запрошення на пробне ЗНО Ви зможете на сайті Донецького РЦОЯО на інформаційній сторінці «Особистий кабінет учасника пробного зовнішнього незалежного оцінювання (ПЗНО)», увівши Ваш персональний код та пароль, після 3 березня 2014 року.

УВАГА! За бажанням, кожен учасник пробного ЗНО можете отримати результати пробного ЗНО в 200-бальній рейтинговій шкалі. Для цього потрібно після закінчення пробного ЗНО зайти до особистого кабінету учасника ПЗНО та перенести у спеціальну форму відповіді з бланку А, який учасник пробного ЗНО заповнив під час пробного ЗНО.

Після 4 квітня 2014 року в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО з’являться результати (без урахування бланка Б), які дозволять побачити місце свого результату (рейтинг) серед результатів інших учасників.

Пробне ЗНО розпочинається об 11.00 годині. Тестування з предметів, які проводяться в один день, розпочинається одночасно.

УВАГА! У разі, якщо учасник не прийдете на пробне ЗНО, сплачені кошти не повертаються, але він має право отримати примірник тестового зошита і правильні відповіді до тестових завдань, звернувшись у триденний термін за адресою пункту ЗНО, вказаною у запрошенні на пробне ЗНО, або пізніше у Донецькому регіональному центрі оцінювання якості освіти.

Слідкуйте за новинами нашого сайту щодо подальшої інформації.

Для отримання додаткової інформації телефонуйте за номерами:

·   з організаційних питань - (062) 297-67-64, (062) 297-80-51;

·   з технічних питань - (062) 297-14-23.


Презентація "Пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2014 року"

Інформаційна листівка

Більшість документів, які необхідні для здійснення реєстрації на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, створені в форматі pdf. Тому для їх перегляду треба використовувати спеціальні програми. Одна з них - Foxit Reader. Завантажити можна з офіційного сайту.


 

Нормативні документи

Наказ Міністерства освіти і науки України № 1573 від 08.11.2013 року «Про затвердження нормативно-правових актів щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти в 2014 році» Завантажити

 

Наказ Міністерства освіти і науки України № 1579 від 08.11.2013 «Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2014 році». Завантажити

 

Наказ Міністерства освіти і науки України № 1510 від 29.10.2013«Про затвердження Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році». Завантажити

 

Наказ Міністерства освіти і науки України № 1258 від 3 вересня 2013 року «Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2014 році». Завантажити

 

Наказ Українського центру оцінювання якості освіти №85 від 26.09.2013 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році» Завантажити

 

Розпорядження міського голови від 24.01.2014      29 «Про затвердження Плану міських заходів з підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2014 році»  Завантажити